O nas

Szukasz godnego zaufania źródła wiedzy o tarczycy i chorobach jej towarzyszących? Chcesz znaleźć rzetelne informacje o tym bardzo ważnym narządzie? Dowiedz się więcej o nas i naszej działalności. Poznaj nas bliżej.
Badanie tarczycy u endokrynologa
Co to jest subkliniczna niedoczynność tarczycy?

Portal MotylePodOchrona.pl

Współpracujemy z wieloma innymi portalami, zwłaszcza tymi, które poruszają podobną tematykę do tej prezentowanej przez nasz portal. Punktem wyjścia w czasie tworzenia podstaw i treści portalu MotylePodOchrona.pl były oczekiwania czytelników, którzy byli potencjalnymi odbiorcami konkretnej treści dotyczącej tarczycy. Kierujemy się rzetelnością i dostępnością źródeł medycznych i około medycznych.

Nasza misja

Jesteśmy jednym z większych portali w sieci poruszającym temat tarczycy. Zagadnienia związane z tematem tarczycy stanowią dla nas nowe wyzwania i mobilizację do działania i rozwoju portalu. Od początku działalności serwisu mamy wytrwałych i oddanych subskrybentów. Jeśli masz problem z tarczycą i nie wiesz gdzie szukać informacji o niej, to sprawdź nasze artykuły. Cały czas rozwijamy bazę artykułów, każdą informację czy akapit, sprawdzamy przed publikacją pod kątem wiarygodności. Chcemy, aby wizyta w naszym serwisie zostawiała w czytelnikach i użytkownikach pozytywne wrażenie.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

+48 500 333 215

kontakt@motylepodochrona.pl

Skr. pocztowa 13, ul. Myśliborska 102, 03-189 Warszawa